למה חליפת Otter?

DECO STOP

למה חליפת Otter?

כאשר צוללים במים קרים וכאשר משתמשים בחליפה רטובה או חצי יבשה גוף האדם צריך להשתמש בהמון אנרגיה על מנת ליצור חום, גם מתי שאתה חושב שאתה מרגיש טוב ולא קר לך גופך מתאמץ ומנסה ליצור חום, כל התהליך הינו מעייף ומוריד מאיכות ההנאה שבצלילה. בעת צלילה עם חליפה יבשה של OTTER אתה יכול לצלול יותר מ- 24 שעות רצופות לעומת חליפה רטובה שבה תוכל לצלול בין שעה לשלוש שעות בלבד.
 
חברת OTTER WATERSPORT הוקמה בשנת 1988 על ידי John M Womack, כאשר החליט John להקים את העסק המשפחתי הוא היה כבר בעל ניסיון של יותר מ- 30 שנות צלילה והדרכת צלילה. מהיום שהקים את חברת Otter ראה את האיכות והשירות בראש מעיניו. כיום John מנהל את העסק יחד עם אשתו Marlene וילדיו Tracie ו- John Jnr. (JJ).
 
חברת OTTER מייצאת למדינות שונות בעולם ובכללם USA, דרום אפריקה, ניו זילנד, ישראל ועוד רבים אחרים. כמו כן חברת OTTER משווקת את מוצריה לכוחות החילוץ, ההצלה ולצבא הבריטי ואף לצבאות נוספים בעולם.
 
ובנוסף, חברת OTTER הינה הספונסרית של טובי הצוללים בעולם ובכללם Mark Elliyat, שובר שיא עולם לצלילה במערכת פתוחה לעומק של 313 מ’.
 
מדיניות האיכות של OTTER
מאז ומתמיד “איכות” היא מילת המפתח של חברת OTTER, כל חליפה מיוצרת ע”י אדם אחד בלבד, מלווה ע”י מס’ סידורי וחתימתו בחלקה הפנימי ובנוסף כל חליפה עוברת תהליך בדיקה ע”י לחץ במשך 12 שעות תרם עזיבת את המפעל.
חליפות OTTER נושאות איתן את הסימון C.E המראה שכל החליפות עומדות בדרישות הבטיחות האירופאיות והדרישות המחמירות שהצבא דורש.
 
אחריות החברה
אף על פי ששלמות היא שם המוצר, במידה וימצא מוצר פגום הוא יתוקן או יוחלף בהתאם וללא חיוב נוסף.
במקרה שחליפה שנתפרה על פי מידה ונמצאה לא מתאימה OTTER תחליף את החליפה ללא חיוב נוסף וללא שאלות מיתרות כמו: מי מדד??
 
עיצוב החליפות
חליפות OTTER מעוצבות על מנת להקנות חמימות, גמישות, נוחות בלבישה ובהסרה, עמידות ואף .
 
עם OTTER אין דבר כזה: חליפה יבשה כמעט יבשה!! אלא, חליפת OTTER היא חליפה יבשה!!